Přeskočit na obsah
Info TV Brno

Vaše regionální jihomoravská televize

Oslavy silvestra chystají v Brně divadla, hudební kluby i wellness centrum

Kultura

Poslední den roku mohou Brňané strávit v divadle, hudebním klubu nebo třeba u bazénu. Zájem o silvestrovské akce je podle organizátorů, které ČTK oslovila, vysoký. Vstupenky rychle mizí z předprodejů. Národní divadlo Brno si na poslední den roku pro diváky připravilo činohru Bez roucha a baletní představení Louskáček. Činoherní představení začne v Mahenově divadle v 17:00 a součástí bude uvítací přípitek.

“Zájem o silvestrovské představení je veliký, měli jsme vyprodáno prakticky hned po spuštění předprodeje, takže jsme ještě přidali místa do čtvrtého pořadí,” uvedla mluvčí činoherního souboru Karolína Kozubíková. Téměř vyprodaný je také Louskáček v Janáčkově divadle. Návštěvníci se mohou těšit na odlehčenou verzi baletní klasiky.

Program si připravilo také Městské divadlo Brno. Na Hudební scéně odehrají rodinný muzikál Matilda. První představení začne ve 14:00, večerní v 18:00. Po představení se diváci mohou potkat ve foyer divadla s muzikálovými herci a společně se vyfotit. Od 18:00 začíná program také na činoherní scéně divadla. Volba padla na komedii Prachy!

“Na představení naváže tradiční silvestrovská party, stejně jako v uplynulých letech se mohou diváci těšit na cimbálovou muziku Václava Kováříka a oldies party Jindry Eliáše,” řekla mluvčí divadla Kateřina Vižďová. Na všechna silvestrovská představení zbývají poslední volná místa.

Klubovou zábavu připravují na poslední den v roce například v Sonu. “Silvestrovská party u nás probíhá pravidelně, letos se o hudební program postará DJ Nesquick,” uvedl za klub Adam Pitrocha. K dispozici jsou čtyři kategorie vstupenek včetně dvou VIP zón se speciálním občerstvením. Program začne od 21:00. Podle Pitrochy letos v předprodeji lidé nakupují až o třetinu více než minulý rok. Poslední den v roce se bude slavit i na Flédě, kde program také začíná ve 21:00. Vstupenky v předprodeji stojí 299 korun. O program se postarají dýdžejové.

Silvestr u bazénu je připraven ve wellness centru Infinit Maximus. Saunová noc zahrnuje saunové ceremoniály, venkovní koupání, raut i silvestrovský fotokoutek. Vstupenky jsou ještě k dispozici.


Podobné zprávy

Spoj se s námi

To nejnovější z Instagramu