Přeskočit na obsah
Info TV Brno

Vaše regionální jihomoravská televize

TZ: Regionální televize InfoTV Brno se přesouvá do on-linu a posiluje webové zpravodajství

Business Tiskové zprávy Zpravodajství

InfoTV Brno

Regionální jihomoravská televize InfoTV Brno začala vysílat v roce 2018. Ve svém programu nabízí zejména zpravodajství a informace z Brna a Jihomoravského kraje. Od počátku své existence vysílá v rámci terestrické sítě Multiplex 24. Od července letošního roku ale veškerý její obsah přechází do on-line prostředí na zpravodajský web www.infotvbrno.cz.

„V dnešní době čím dál více lidí čerpá informace z on-line prostředí. Je to pro ně jednodušší, rychlejší i dostupnější. Stačí zapnout mobil, podívat se na některý z mnoha zpravodajských webů a veškeré dění ve světě je doslova na dosah ruky. Informace z regionů v tomto směru nejsou výjimkou. Proto jsme se rozhodli přiblížit lidem a přesunout distribuci naší původní i zpravodajské tvorby na web. Ruku v ruce s tím posilujeme redakční řízení regionálního zpravodajského webu InfoTVBrno.cz o zkušené redaktory z Radia Čas.“ uvedl ke změnám týkajících se televize InfoTV Brno generální ředitel Mediální skupiny POHODA Roman Jeřábek.

Řada tuzemských i zahraničních médií v souvislosti s aktuálním vývojem trhu přistupují k výrazným optimalizacím výroby i distribuce. Jihomoravská InfoTV Brno není výjimkou. Cílem tohoto pragmatického trendu je udržení progresivního vývoje kvality obsahu a samozřejmě i finančních výsledků společnosti.


Podobné zprávy

Spoj se s námi

To nejnovější z Instagramu