Přeskočit na obsah
Info TV Brno

Vaše regionální jihomoravská televize

Liga mistrů poprvé v Brně. Královo Pole hostí kvalifikační turnaj, řeší však finance

Sport

Volejbalová Liga mistrů míří poprvé do Brna! Rozhodl o tom los, který Královo Pole určil jako pořadatele kvalifikační skupiny, ve které se jihomoravský celek utká se soupeřkami ze Španělska, Rumunska a Izraele. Klub, který na jaře ovládl extraligu, však kvůli tomu čekají velké starosti. „

O pořadatelství kvalifikačního turnaje se mohl přihlásit kterýkoliv ze čtyř účastníků, kvůli vysokým finančním nákladům tak však žádný klub neučinil. Následný los poslal předkolo prestižní soutěže do Brna.

Královo Pole ale hodlá svým fanouškům připravit co nejlepší podívanou, Liga mistrů se totiž v Brně bude hrát vůbec poprvé.

Boje v brněnské skupině vypuknou 10. října odpoledne, kdy se spolu utká rumunský celek CS Alba Blaj a španělský tým CV Gran Canaria. Od šesti hodin večer pak turnaj začne i pro Královo Pole, které na úvod vyzve izraelský klub Haopel Kfar Saba.

Pro vedení královopolského celku začínají první práce už nyní, kdy začíná shánět sponzory. Pořadatelství kvalifikačních bojů totiž bude klub stát až třicet procent rozpočtu na celou sezonu.


Podobné zprávy

Spoj se s námi

To nejnovější z Instagramu