Přeskočit na obsah
Info TV Brno

Vaše regionální jihomoravská televize

Vesmírná výstava Space Mission se v Brně rozšířila o patro s virtuální realitou

Zpravodajství

Brno 12. května (ČTK) – Vesmírná výstava Space Mission, která je od března otevřena v pavilonu C na brněnském výstavišti, se dnes rozšířila o další patro nazvané Planeta zábavy. Návštěvníci se zde setkají s virtuální realitou, kterou jim zprostředkují nejen 3D brýle, ale například i simulovaný vítr. Dále zde najdou zábavu především děti, řekla ČTK Květa Havelková z pořádající společnost JVS Group. Za necelé dva měsíce už výstavu o vesmíru navštívily tisíce lidí.

Od 1. června doplní výstavu a zábavu v pavilonu C i venkovní čistě zábavní část a všechny tři části budou otevřené do konce letních prázdnin. Návštěvníkům bude stačit na všechny části jedna vstupenka.

Dnes otevřená část doplní možnosti vyzkoušet si virtuální realitu. Zatímco v dříve otevřené části si návštěvníci vyzkouší třeba přistání na měsíci, nyní si zkusí například jízdu na horské dráze.

Podle Havelkové chodí na vesmírnou výstavu jak rodiče s dětmi, tak dospělí odborníci, které zajímá vesmír a kosmonautika. K vidění je i řada předmětů, které byly ve vesmíru. Po skončení se výstava přesune do Bangkoku a do Singapuru.


Podobné zprávy

Spoj se s námi

To nejnovější z Instagramu