Přeskočit na obsah
Info TV Brno

Vaše regionální jihomoravská televize

SVČ Lužánky chystá na listopad program pro děti i sportovce

Zpravodajství

BRNO – Brněnské Středisko volného času Lužánky si na měsíc listopad připravilo bohatý program, ve kterém si na své přijdou malé děti i vášniví sportovci. První větší akce je naplánována už na první listopadovou neděli.

„V neděli 6. listopadu se uskuteční rovnou tři akce! Světýlka v Žabovřeskách ve Wilsonově lese na motivy pohádky Zvířátka a loupežníci, Martinská slavnost v Čertově rokli na Lesné a Lampionový průvod s ohňostrojem na Lánech v Bohunicích. V úterý 8. listopadu pak můžete vyrazit na lampionové putování Za bílým koněm v Novém Lískovci, kde vás čeká ohňová show s Cirkusem LeGrando. A v pátek 11. listopadu Za vílou Maceškou na Louku na Vinohradech, kde si vyrobíte vlastní svítilnu. Chystá se taky tradiční uspávání zahrady na Lince ve Starém Lískovci a v Labyrintu v Bohunicích,“ přiblížila, co se v příštích několika dnech chystá, PR manažerka SVČ Lužánky Kristýna Kolibová.

Na své si už během listopadu přijdou také milovníci zimního bruslení. „Kluziště Lesná u ZŠ Milénova zahajuje sezónu 13. listopadu! K dispozici budou dva plácky z umělého ledu, který je v provozu i za teplejšího počasí, s půjčovnou a broušením bruslí, pomůckami pro začátečníky a hokejisty a bufetem,“ nalákala Kolibová.

Podle ní se pak zájemci mohou podzimem a zimou dokonce i protančit. „Big band Jazz Archiv bude hrát na Swingovém plese v sobotu 26. listopadu a příští rok také v únoru a v březnu. Vítaná je móda 20. a 30. let minulého století,“ přidala informace k další plánované akci Kolibová s tím, že veškeré podrobnosti nejen k těmto akcí zájemci najdou na webu luzanky.cz.

Ilustrační foto: V polovině listopadu zahájí bruslařskou sezonu na kluzišti Lesná u ZŠ Milénova. Foto: SVČ Lužánky


Podobné zprávy

Spoj se s námi

To nejnovější z Instagramu