Přeskočit na obsah
Info TV Brno

Vaše regionální jihomoravská televize

Policie hledá lupiče z benzínky

Zpravodajství

BRNO – Kriminalisté pátrají po lupiči, který se zbraní v ruce přepadl benzínku v Ochozi u Brna! K loupežnému přepadení došlo o uplynulém víkendu, konkrétně v sobotu odpoledne.

„Krátce před patnáctou hodinou vtrhl do obchodní části provozovny se zbraní v ruce zatím neznámý pachatel a po prodavačce se dožadoval vydání peněz,“ uvedl brněnský policejní mluvčí Bohumil Malášek s tím, že lupič si do přinesené bílé igelitové tašky kromě asi patnácti tisíc v hotovosti přibral i několik kartónů cigaret. Poté z benzínky zmizel. „Podle získaných informací zamířil nejspíš do lesa směrem k Brnu,“ informoval Malášek. Muž byl ve věku okolo třiceti let, na sobě měl tmavé sportovní kalhoty s pruhem, tmavou bundu s kapucí na pravém rukávu se světle modrým nápisem a na nohou poměrně výrazné červené sportovní boty. „Případní svědci se nám mohou ozvat na tísňovou linku 158,“ vyzval Malášek.

Foto: Pachatele při loupežném přepadení na benzínce v Ochozi u Brna zachytila bezpečnostní kamera. Policie po něm pátrá a obrací se s žádostí o pomoc na případné svědky. Foto: PČR JMK


Podobné zprávy

Spoj se s námi

To nejnovější z Instagramu