Přeskočit na obsah
Info TV Brno

Vaše regionální jihomoravská televize

Libor Zábranský už dál nebude koučovat Kometu!

Sport

BRNO – Majitel hokejového klubu oznámil po vyřazení svého týmu ve čtvrtfinále play off s Třincem (0:4 na zápasy), že v příští sezoně už nebude stát na lavičce jako trenér. Nástupce na své místo zatím ale nemá.

„Něco sice máme rozjednáno, ale dokud není nic podepsáno, tak to nebudu blíže komentovat,“ uvedl Zábranský s tím, že trénuje vkuse už šestnáct let a potřebuje si odpočinout. Za osobní i klubové priority přitom majitel Komety označil především výstavbu nové hokejové haly v areálu BVV, a také zmírnění ekonomických dopadů zapříčiněných pandemií koronaviru. „Věřím, že od nové sezony se do hledišť už vrátí diváci a život nejen v hokeji se stabilizuje,“ dodal bývalý obránce, který klub převzal v roce 2004. Tehdy si také pode svých slov stanovil tři základní cíle. „Chtěl jsem klub oddlužit, přivést k titulu a také mu postavit novou halu. První dva cíle jsem splnil, teď stojím před třetím,“ uzavřel.

Foto: Libor Zábranský, majitel Komety Brno, už dál svůj tým nepovede z pozice trenéra. Nástupce hledá. Foto: hc-kometa.cz


Podobné zprávy

Spoj se s námi

To nejnovější z Instagramu