Přeskočit na obsah
Info TV Brno

Vaše regionální jihomoravská televize

Hokejová Kometa hlásí příchody dalších posil

Zpravodajství

BRNO – Letošní extraligová sezona sice uzavřela svůj účet teprve nedávno, hokejová Kometa Brno se už ale začíná pilně připravovat na tu nadcházející! Poté, co tým z jihomoravské metropole oznámil příchod nového kouče Martina Pešouta, dochází i na posílení hráčského kádru. Modrobílý dres bude v příští sezoně nově oblékat obránce Tomáš Kundrátek a také útočník Radek Koblížek.

Tomáš Kundrátek přichází na jih Moravy z mistrovského Třince. Dvaatřicetiletý účastník letošních OH v Pekingu opouští Oceláře po třech letech. Na svém kontě má ale i třicítku startů v NHL za Washington. Po dlouhých devíti letech se pak do Brna vrací čtyřiadvacetiletý útočník Radek Koblížek, který v roce 2018 získal titul s Kärpätem Oulu, kam odešel v 15 letech a naposledy pak hrál ve finském KooKoo Kouvola.

„Z návratu jsem nadšený, těším se moc. Rozhodlo to, že jsem Komeťák a chci hrát za svůj rodný klub. Nabídka mě oslovila, dávala mi největší smysl a moc se těším, že si zahraju zase doma. S některými kluky jsme v kontaktu prakticky pořád. Ať už jde o Luboše Horkého nebo Petra Kratochvíla, ale i s dalšími, s nimiž jsem vyhrál v mladším dorostu titul. Bude fajn se znovu potkat v jednom mužstvu. Byl to náš sen zahrát si společně, a nejlépe v extralize,” prohlásil pro klubový webu Koblížek, kterého v české nejvyšší soutěži čeká debut.

Foto: Útočné řady Komety Brno pro novou extraligovou sezonu vyztuží čtyřiadvacetiletý Radek Koblížek, který přichází z Finska. Foto: hckometa


Podobné zprávy

Spoj se s námi

To nejnovější z Instagramu