Přeskočit na obsah
Info TV Brno

Vaše regionální jihomoravská televize

Do Kohoutovic opět zavítají farmářské trhy

Zpravodajství

Městská část Brno-Kohoutovice zve na již tradiční Kohoutovické trhy, na prostranství před poliklinikou, a to v neděli 17. září 2023.

„Jsem moc rád, že se nám daří udržovat a rozvíjet nově vzniklou tradici Farmářských trhů. Můžu zmínit např. nákup slunečníků, který významně napomohl při přečkání deště v květnu, kdy se trhy konaly též.“ Zmiňuje Ing. Michal Velička, místostarosta Kohoutovic.

Tak jako v květnu, tak i v září, navazují na úspěšné předešlé ročníky. Na prostranství před poliklinikou nabídnou zeleninu, místní hospody něco dobrého k snědku, zahraje harmonikářka a mnoho dalšího.

Děti si přijdou na své!

Na pódiu se vystřídají hudební vystoupení, svůj program bude mít i LEGATO – SVČ Lužánky Brno a harmonikářka. Vše bude doplněno o dětské atrakce.

„Těší mě, že se Kohoutovické trhy díky podnětům obyvatel a práci mých kolegů neustále rozvíjejí a lidé je s oblibou navštěvují,“ dodává Bc. Jakub Hruška, starosta Kohoutovic. Na trhu můžete ochutnat jak čerstvou zeleninu, tak i maso, sýry a pečivo z lokálních řeznictví a pekařství.  Místní restaurace se postarají o občerstvení. Nebude chybět sladká tečka od cukrářů i tradiční soutěž místních restaurací.


Podobné zprávy

Spoj se s námi

To nejnovější z Instagramu