Přeskočit na obsah
Info TV Brno

Vaše regionální jihomoravská televize

Brněnskou zoo je možné podpořit on-line nákupem vstupenek a permanentek!

Zpravodajství

BRNO – Stejně jako ostatní zoologické zahrady, tak i ta brněnská má kvůli opatřením souvisejícím s pandemií koronaviru aktuálně zavřeno. Co ale běží na plné obrátky, to je prodej vstupenek, dárkových poukazů, permanentek nebo adopcí zvířat. Všichni ti, kteří by chtěli tímto způsobem Zoo Brno podpořit, tak mají možnost na eshopu BrnoID.cz.

Prodej vstupenek a permanentek v on-line prostředí přináší fanouškům brněnské zoo nejen možnost podpory zoo, ale také podstatné zjednodušení nákupu. Vše teď vyřídí z pohodlí domova, aniž by museli navštívit pokladny zoo na Mniší hoře. Na webu BrnoID.cz jsou k dispozici a rychlému zakoupení všechny druhy jednorázových vstupenek, tedy základní, rodinná, zlevněná, ZTP ale i vstupenka pro psy. Po zaplacení dostane nakupující do e-mailu vstupenky v podobě QR kódu, se kterým se po otevření zoo prokáže u vstupu.

Pořídit si on-line lze pak také nejen roční nepřenosné permanentky, ale i levnější varianty na pět nebo deset vstupů. Ty jsou přenosné ve formě čárového kódu, zatímco neomezená roční permanentka je vázána na konkrétního návštěvníka, který si ji zakoupil a má ověřený účet na BrnoID.cz. Všechny permanentky i dárkové poukazy mají platnost jeden rok, a to od data jejich zakoupení.

Foto: Brněnskou zoo a její zvířecí obyvatele je možné podpořit on-line nákupem vstupenek. Foto: Zoo Brno


Podobné zprávy

Spoj se s námi

To nejnovější z Instagramu