Přeskočit na obsah
Info TV Brno

Vaše regionální jihomoravská televize

Brněnská zoo bude přes prázdniny vypravovat speciální zážitkový zoo bus!

Zpravodajství

BRNO – Brněnská zoologická zahrada si na prázdniny připravila novinku v podobě speciálního zážitkového zoo busu! Ten zájemce odveze z náměstí Svobody až na Mniší horu a jízda bude navíc okořeněná zábavnou detektivní hrou. Další, tentokrát šifrovací, hra na ně pak čeká přímo v areálu zoo.

„Naše zoo připravila na letošní letní prázdniny novinku v rámci oslav 200. výročí narození G. J. Mendela. Jedná se o “Zážitkový zoo bus” z nám. Svobody, přes klášterní zahradu na Mendlově náměstí do Zoo Brno na Mniší hoře, který pojede každý prázdninový den, a to včetně sobot a nedělí, vždy v 9:30,“ upřesnila mluvčí brněnské zoo Monika Brindzáková. Projekt podle ní vznikl ve spolupráci s Dopravním podnikem města Brna a augustiniánským opatstvím.

„Provoz zoo busu pro veřejnost bude zahájen v pátek 1. července. Brněnská zoologická zahrada připravila na toto léto novinku v podobě zábavné interaktivní hry pro dospělého a dítě ve věku od 7 do 14 let. Jízda speciálním autobusem, šifrovací hra v areálu zahrady a návštěva Zoo Brno se tak promění v napínavou a vtipnou detektivku, pátrající po hlubších zákonech přírody,“ dodala a tím, že inspirací pro celý zážitek je právě osobnost G. J. Mendela. Jeho zvídavost, schopnost pozorovat věci kolem sebe a dávat je do souvislostí.

Foto: Zoo Brno


Podobné zprávy

Spoj se s námi

To nejnovější z Instagramu