Přeskočit na obsah
Info TV Brno

Vaše regionální jihomoravská televize

Brněnská hokejová Kometa posiluje střídačku

Zpravodajství

BRNO – Brněnská hokejová Kometa má novou posilu! Tentokrát nejde přímo o vyztužení herního kádru, ale posilu na střídačce. Poté, co nedávno nastoupil na post hlavního trenéra Patrik Martinec, nově se realizační tým modrobílých rozšiřuje o Jaroslava Modrého.

Ten bude v Kometě plnit roli asistenta trenéra a zároveň trenéra obránců. „Jsem rád, že jsem dostal šanci reprezentovat brněnský klub. Na práci v Kometě se těším!“ nechal se Modrý slyšet v rozhovoru pro klubový web. Bývalý kouč Českých Budějovic se chce v jihomoravské metropoli co nejdříve adaptovat, aby mohl začít naplno předávat hráčům své bohaté zkušenosti. Modrý, který jako hráč působil i ve slavné NHL například v týmu Ottawy, New Jersey nebo LA Kings, se primárně bude starat o defenzivu týmu.

„V mančaftu vidím spoustu kvalitních hokejistů, a když se z nich vytvoří ten správný tým, může se v sezoně stát cokoliv. Na nás pohybujících se kolem týmu bude, abychom to co nejlépe poskládali, ukazovali hráčům správné věci a oni postupně nabírali sebevědomí. Pak budou přicházet výhry a body do tabulky,“ uvedl Modrý.

Foto: Vít Golda


Podobné zprávy

Spoj se s námi

To nejnovější z Instagramu